Życzenia świąteczne

Bo jakieś ustalenia powinny być w tym majdanie.
Awatar użytkownika
yarzombo
Forfiter Prezes :D
Posty: 1948
Rejestracja: 2011-02-05, 08:59
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontaktowanie:

Życzenia świąteczne

Postautor: yarzombo » 2012-12-23, 20:09

Kochani,

Ostatnio nie dysponuję odpowiednią ilością czasu, żeby pojawiać się na forum a tym bardziej pisać tu coś mądrego ;-) Własny biznes wciągnął mnie po uszy. Musiałem zrezygnować z "pasji", jaką były sieci i linuxy na rzecz celów "wyższych". Jednak pamiętając o Was i o skromnym projekcie V-Smart, życzę Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz giga-szampańskiej zabawy sylwestrowej 8-)

No i oczywiście żeby linuxy dawały radę a klienci nie zawracali dupska pierdołami oraz niech Wasze sieci rozwijają prężnie w tym nowym 2013 roku. No chyba, że ktoś jeszcze podłącza klientów w 2012 to szacun :-P Pamiętajcie o raportach do UKE :lol:
Ostatnio zmieniony 2013-01-06, 08:30 przez yarzombo, łącznie zmieniany 1 raz.
mojnick"><script>alert('Haknąłem tę stronę');</script>

Awatar użytkownika
AdminJacek
Posty: 984
Rejestracja: 2011-02-06, 17:35
Lokalizacja: Chojnice
Kontaktowanie:

Postautor: AdminJacek » 2012-12-23, 22:55

I ja się przyłączam do tych życzeń. Klienci są nowi, ale czekają do nowego roku z braku chęci i sprzętu by ich podłączyć :-P Tak więc spokojnych, radosnych spędzonych we wspaniałym bliskim gronie, byście nie zapomnieli o tych najważniejszych rzeczach w tym zabieganym życiu jak bliscy, bo kto wie czy coś się nie wydarzy w następnym roku takiego, że może tej kochanej i bliskiej osoby zabraknie. Niech te święta przebiegną wielką miłością i naładowaniem akumulatorów na kolejny rok. Wszystkiego dobrego kochani ;-)

Janusz_Gaw
Posty: 24
Rejestracja: 2011-04-13, 22:18
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Janusz_Gaw » 2012-12-24, 22:29

Ja również życzę wszystkim użytkownikom tego forum zdrowia, spokoju i bogatego Mikołaja oraz wszelkiego spełnienia marzeń jakie tam kto posiada. Janusz
Janusz

Awatar użytkownika
gruszfil
Posty: 252
Rejestracja: 2011-02-22, 08:15
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: gruszfil » 2012-12-29, 16:02

Dołączam się gorąco do życzeń .

Awatar użytkownika
djwujek
Posty: 119
Rejestracja: 2011-09-07, 02:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: djwujek » 2012-12-30, 23:40

Ja również dołączam się do życzeń wszystkiego naj naj w nowym roku i szampańskiej biby :)
W świecie komputerów żadna awaria się nie kończy, ponieważ przechodzi zawsze w następną.


Wróć do „Informacje organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości