Router 3.0 by Marcin - off

Bo jakieś ustalenia powinny być w tym majdanie.
Awatar użytkownika
yarzombo
Forfiter Prezes :D
Posty: 1948
Rejestracja: 2011-02-05, 08:59
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontaktowanie:

Postautor: yarzombo » 2012-08-15, 06:59

Haha wiedziałem :lol: Mam tylko dwie uwagi do Waszej wersji komercyjnej:

1. Proszę nie wykorzystywac mojego demona i mojego pomysłu na demona do LMS
2. Proszę nie używać skryptów z katalogu /serwer i rozwiązań do podziału pasma tam wykorzystanych
3. Proszę również nie używać skompilowanych binarek od kernela, iptables oraz iproute i ppp

Piszę tylko proforma ;-) Po prostu nie chcę, żebyście sprzedawali to, co jest dostępne za darmo. W każdym razie życzę powodzenia i będę Wam kibicował 8-) W gwoli ścisłości - musicie na prawdę zrobić coś zajebiaszczego, żeby wejść na rynek. Wielu już próbowało ale wierzę, że Wam się uda.
mojnick"><script>alert('Haknąłem tę stronę');</script>

Awatar użytkownika
Mertin
Posty: 217
Rejestracja: 2011-02-15, 00:11
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontaktowanie:

Postautor: Mertin » 2012-08-15, 09:18

Ja bym pewnie kupił ;) bo lubię gotowce :D

Awatar użytkownika
djwujek
Posty: 119
Rejestracja: 2011-09-07, 02:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: djwujek » 2012-08-15, 11:18

Z tego co wiem po rozmowie z Marcinem szykuje coś naprawdę wyjątkowego ( Widziałem wersje testową Panelu ) tak jak kiedyś pisał na Forum że jeszcze Was zaskoczę :) :-D i Cena też nie jest wygórowana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D
W świecie komputerów żadna awaria się nie kończy, ponieważ przechodzi zawsze w następną.

krwd
Posty: 53
Rejestracja: 2011-11-18, 11:32

jak wyżej

Postautor: krwd » 2012-10-24, 18:39

Co jakiś czas czytałem te posty Marcinowe, nawet raz z ciekawości zainstalowałem ale równie szybko odinstalowałem. Generalnie też kiedyś byłem młody i ambitny :D:D:D ale po upływie czasu widzę jak dużo doświadczenia mi brakowało :D Jaki by Marcin czy jak mu tam było zajebisty nie był to i tak jego wersja przez najbliższe parę lat będzie dobra dla dzieci ;) Poza tym z tego co widziałem to jego modyfikacje nie były dość przemyślane:) Moje skromne zdanie jest takie, że wersja 2.0 czy tam 2.1 jest wystarczająca jako baza i może każdy ją dalej dopasowywać pod siebie no i na forum widać kto i jakie problemy miał, rozwiązania itd. Ja się nie mogę zmobilizować (brak czasu) bo na Centosie to by było coś pięknego

ps. żeby tylko ta zabawa nie skończyła się dla użytkowników jak sprawa klientów jednego Pana, o którym była mowa na tym forum co to nagle wyparował, a klienci zostali w "pupie" :)

Awatar użytkownika
yarzombo
Forfiter Prezes :D
Posty: 1948
Rejestracja: 2011-02-05, 08:59
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontaktowanie:

Postautor: yarzombo » 2012-10-24, 21:29

Podobno prawdziwego guru-it poznaje się nie po tym co obiecuje, nie po tym co zrobi tylko po tym jak długo będą działać jego rozwiązania i w ilu miejscach xD Jak V-Smart skończy 5 lat (jesteśmy w połowie) to będzie coś 8-)

Marcin jest młody a wszyscy wiemy jakie są prawa młodości. Wszystko się robi na hurra nie wiedząc często tak na prawdę co się robi. Ale i tak uważam, że dużo chłopak się nauczył odkąt miałem z nim pierwsze starcie ;-)
mojnick"><script>alert('Haknąłem tę stronę');</script>

jan.swedberg
Posty: 23
Rejestracja: 2011-07-20, 13:15

Postautor: jan.swedberg » 2012-10-24, 22:33

yarzombo pisze:(...)nie po tym co zrobi tylko po tym jak długo będą działać jego rozwiązania i w ilu miejscach(...)

no to teraz przystaw to do intrux-a i wniosek jest oczywisty. warto dodac jeszcze nie "co zrobil", ale "co i JAK zrobil" i przede wszystkim: "jak traktuje klientow" :-) coraz mniej takich ludzi... szacunek i tyle. tam nie ma "gówniarzy". polecam intrux-a i fiqs-a - od lat sie nie zawiodlem w roznych sytuacjach i zleceniach.
szacunek tez dla partyzanckiego v-smart oczywiscie :-)

Awatar użytkownika
yarzombo
Forfiter Prezes :D
Posty: 1948
Rejestracja: 2011-02-05, 08:59
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontaktowanie:

Postautor: yarzombo » 2012-10-25, 10:31

:-D :-D partyzancki to dobre określenie 8-)
mojnick"><script>alert('Haknąłem tę stronę');</script>

MarcinKabiesz
Posty: 64
Rejestracja: 2011-06-20, 16:42
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: MarcinKabiesz » 2012-12-25, 19:46

Witajcie wiem sporo czasu jak do tąd mineło ale szkoła. Ale widzę że powoli siły, chęci i czas wracają. Jeśli ktoś chce paczuszki wersji 3.0, 3.1, 3.2 to zapraszam na GG 5617473 może nawet wkleję na GG Dysk poprawione instalatory. Jeszcze widzę że idzie współpraca z DJ Gregorem :)

Nie zapominajcie co kiedyś mówiłem !

"Jeszcze Was zaskoczę" xD

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
AdminJacek
Posty: 984
Rejestracja: 2011-02-06, 17:35
Lokalizacja: Chojnice
Kontaktowanie:

Postautor: AdminJacek » 2012-12-25, 20:24

Ja Tobie również życzę zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia ;-)

Awatar użytkownika
yarzombo
Forfiter Prezes :D
Posty: 1948
Rejestracja: 2011-02-05, 08:59
Lokalizacja: Festung Breslau
Kontaktowanie:

Postautor: yarzombo » 2012-12-26, 09:17

I szczęśliwego Nowego Yorku :-P
mojnick"><script>alert('Haknąłem tę stronę');</script>


Wróć do „Informacje organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości